Robcell Robotik Mekatronik Mühendislik Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Sürdürülebilirlik

SERVİS VE ARIZA GİDERİLMESİ

Günümüzde robotlar seri imalat şartlarında yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Oluşacak arızalar ciddi bir üretim kaybına sebep olabilir. Arızaya müdahalenin hızlı yapılması büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden Robcell Robotik müşterilerine 7 / 24 servis hizmeti vermektedir.

PERİYODİK BAKIM

Endüstriyel robotlar belli zaman aralıklarda bakım yapılma ihtiyacı duymaktadır. Yapılan bu bakımlar olası arızaların oluşmasını engeller ve robot ömürlerini uzatır. Robcell robotik müşterilerinin robotik bakım konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

REVİZYON

Eskiyen ekipmanların yenilenmesi hizmetlerimizin arasındadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Robcell Robotik tarafından sistemlerde bulunan mekanik, elektrik, otomasyon ve programlama revizyonlarını bütünüyle yapmaktadır. Müşterilerinde bulunan eski sistemlerin daha yeni ekipmanlarla yenilenmesine yardımcı olur.

PROSES İYİLEŞTİRME

Robcell Robotik tarafından müşterilerinde yaşanan proses ile ilgili kalite ve üretim problemlerini gidermesi için destek ve danışmanlık hizmet vermektedir.

EĞİTİM

Robcell Robotik tarafından temel seviye robot eğitimi, ileri seviye robot eğitimi sayesinde endüstriyel robot kullanımı desteklemektedir. Robot bakımı, arıza bulma eğitimleri ve robotik kaynak eğitimleri vermekteyiz.